Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Електронна демократія > Управління містами: а як у Фінляндії?, – зустріч з мером фінського міста Турку

Управління містами: а як у Фінляндії?, – зустріч з мером фінського міста Турку

У четвер, 28 лютого, експерти та активісти зустрінуться з міським головою міста Турку у Фінляндії, Мінною Арве. Учасники обговорять успішні кейси мера:

Що? Зустріч на тему: “Турку – місто інновацій. Приклад успішного місцевого економічного розвитку”.

Де? офіс Реанімаційного Пакету Реформ (вул. Ольгинська, 6, м. Київ)

Коли? четвер, 28 лютого 2019 року, 16:45 – 17:45.

Мова зустрічі: англійська.

Щоб взяти участь у заході, реєструйтеся у формі за лінком до 27 лютого.

Додаткова інформація про спікера:

У 2014-2016 роках Мінна Арве працювала генеральним секретарем Національної коаліційної партії (Kansallinen Kokoomus), яка традиційно має найбільше представництво у більшості великих міст Фінляндії. Партія є правоцентристською та має представництво в уряді країни.

Мером міста Турку Мінну Арве призначила міська рада, адже у Фінляндії міський голова не представляє власну політичну партію і є політично нейтральним державним службовцем.

Більшу частину міського бюджету, як і обов’язків муніципалітету, – складає забезпечення соціальної та медичної допомоги. Пані Мінна зокрема в цих питаннях має значний досвід, адже за першою освітою є медсестрою, а потім будувала кар’єру у фармацевтичній компанії Hytest Ltd. Надалі 13 років поспіль була членом міської ради Турку, паралельно обіймала посаду міського голови, також була керівником Торгово-промислової палати м. Турку.