Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Удосконалення податкового законодавства: Дискусія РПР і «Нової країни» за участі представників малого і середнього бізнесу

Удосконалення податкового законодавства: Дискусія РПР і «Нової країни» за участі представників малого і середнього бізнесу

16 липня об 11:00 за адресою вул. Станіславського, 3 (вхід зі сторони театру ім. І. Франка) за ініціативи Цільової команди з податкової реформи Національної ради реформ Реанімаційний Пакет Реформ та громадянська платформа «Нова Країна» проведуть відкриту платформу з представниками малого та середнього бізнесу (МСБ). Метою зустрічі є обговорення  проблемних питань оподаткування, які стримують розвиток діяльності дрібного, малого та середнього бізнесу, а також можливих шляхів вдосконалення податкового законодавства з метою забезпечення умов для зростання МСБ.

Експерти розуміють, що вже на етапі розробки будь-яких змін в царині оподаткування важливо почути думку усіх учасників майбутніх нововведень. У рамках комунікаційної політики Цільової команди «Податкова реформа» Національної ради реформ було проведено 15 галузевих та 6 відкритих платформ, на яких обговорювалися існуючі податкові перешкоди, що стримують розвиток як окремої галузі, так і бізнесу в цілому.

Основним завданням відкритої платформи для МСБ є обговорення ідей, пропозицій представників малого та середнього бізнесу, професійних асоціацій, профільних громадських організацій та інших цільових об’єднань та напрацювання спільних конструктивних рішень в сфері оподаткування.

Запрошуємо всіх, хто прагне зробити свій внесок до процесу удосконалення податкового законодавства до участі у відкритій платформі для МСБ.

Формат участі у відкритій платформі:

Запрошуємо Вас долучитися до спільної роботи з метою напрацювання найдієвіших рішень у сфері оподаткування для малого та середнього бізнесу.

За додатковою інформацією звертайтесь: 063 7328332,  093 753 19 08