Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > У Кропивницькому презентують Регіональну співпрацю Реанімаційного Пакету Реформ

У Кропивницькому презентують Регіональну співпрацю Реанімаційного Пакету Реформ

29 березня представники коаліції “Реанімаційний Пакет Реформ” презентують Регіональну співпрацю РПР громадським організаціям у Кропивницькому. Під час презентації представники Секретаріату РПР поділяться досвідом побудови найвпливовішої коаліції ГО в Україні.

Своєю презентацією РПР продовжує встановлення контакту з місцевими активістами з метою поширення практики єднання на прикладі РПР. Метою нового етапу регіональної роботи є сприяння утворенню та функціонуванню локальних ініціатив (коаліцій), імплементації та моніторингу впровадження реформ на місцях.

Головними завданнями в Регіональній співпраці РПР є намірі коаліції:

Детально презентують шлях РПР та проблеми розвитку найвпливовішої коаліції – Артем Миргородський, керівник Секретаріату РПР та Іван Омелян, регіональний координатор РПР.

До обговорення запрошуємо громадських лідерів та активістів, а також представників соціально-відповідального бізнесу Кропивницького та Кіровградської області.

Для того, щоб взяти участь у події, потрібна обов’язкова реєстрація за посиланням http://bit.ly/Kropyvnytskyi  до 27 березня включно.