Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Економічний розвиток > Тарифи, бюджети та енергетика: яке економічне майбутнє чекає на українців?

Тарифи, бюджети та енергетика: яке економічне майбутнє чекає на українців?

У четвер, 4 липня, о 10:30 в ІА «Укрінформ» відбудеться друга з чотирьох публічних дискусій представників громадської ініціативи Виборча Рада UA та Реанімаційного Пакету Реформ з представниками партій щодо пріоритетів та планів нового Парламенту. Обговорення присвячене економічним питанням та сталому розвитку.

Кожна партія представить власну позицію щодо таких питань:

Участь у дискусії візьмуть представники партій:

Експерти, які долучаться до обговорення:

Що? Публічна дискусія «Тарифи, бюджети та енергетика: яке економічне майбутнє чекає на українців?»

Де? Прес-центр «Укрінформ», вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ

Коли? 4 липня 2019 року, 10:30 – 12:30.

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися.

Акредитація: за посиланням https://forms.gle/TjMABtvkKHKf3HY18 або поштою olena.finayeva@gmail.com

­­

Додаткові запитання: 380980536013, shulimovstas@gmail.com, Станіслав Шулімов, менеджер Школи політичної аналітики НаУКМА

Проект здійснюється Виборчою Радою UA за організаційної підтримки Школи політичної аналітики НаУКМА в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні, а також за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» у співпраці з Реанімаційним Пакетом Реформ в рамках програми з інституційної розбудови Центру демократії та верховенства права, що здійснюється за фінансової підтримки Швеції.