Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Табір для молоді “Качаємо права”

Табір для молоді “Качаємо права”

Відчуваєш, що твоїм правам треба конкретна прокачка?

Запрошуємо тебе стати учасником/учасницею молодіжного кемпу #качаємоправа. Тобі точно до нас, якщо хочеш зрозуміти, як сучасні політики готові відстоювати твої права і які зміни під силу тобі вже сьогодні. Впливай на рішення, шукай однодумців, вчись нести свої ідеї аудиторії.

Як учасник(ця) молодіжного кемпу #качаємоправа ти отримаєш необхідну теоретичну базу про права людини та розберешся в таких поняттях: права різних груп, різноманіття, запобігання дискримінації, рівність, гендерна рівність, адвокація. Ти навчишся аналізувати позиції політичних партій щодо прав людини та дізнаєшся, як організувати кампанію громадського лобіювання.

Коли: 27-28 вересня 2019 року.

Де: Київська область (детальну інформацію повідомимо відібраним учасникам і учасницям).

ДЛЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО:
Щоб стати учасником/учасницею молодіжного кемпу, будь ласка, заповни онлайн-анкету до 08.09.2019 включно https://forms.gle/pSj1b32o3uQsNTAW9

Перевага під час відбору надається молодим людям, які належать до національних меншин, корінних народів, людей з інвалідністю, ЛГБТ, внутрішньо переміщених осіб у віці 18-23 років. Результати відбору ми повідомимо 12.09.2019.

Зверни увагу, що бажано пройти онлайн-курс з прав людини до моменту подачі анкети на участь  за посиланням: https://tinyurl.com/y4d29u6p

Усі витрати покривають організатори! Кількість місць обмежена!

Організатор Табору – Український незалежний центр політичних досліджень www.ucipr.org.ua за підтримки програми MATRA Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів у межах проекту «Оцінюючи парламентські вибори в Україні крізь призму прав людини».

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерки УНЦПД з комунікацій Лілії Короп на e-mail: korop98l@gmail.com або пиши у ФБ.