Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Судова реформа > Судова реформа очима громадян: що може позитивно вплинути на довіру до суду

Судова реформа очима громадян: що може позитивно вплинути на довіру до суду

12 липня в Українському кризовому медіа центрі відбудеться прес-конференція на тему «Судова реформа очима громадян: що може позитивно вплинути на довіру до суду». Під час заходу експерти Центру політико-правових реформ і Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва представлять результати соціологічного опитування щодо обізнаності громадян про судову реформу та ставлення до судової системи загалом. Дослідження проведено за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах проекту «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади».

Питання для обговорення:

Запрошуємо представників ЗМІ.

Що?  Прес-конференція «Судова реформа очима громадян:  що може позитивно вплинути на довіру до суду»
Де?  Український кризовий медіа центр, вул. Хрещатик, 2, м. Київ
Коли?  12 липня, 10:00 до 10:45

Учасники

Мова заходу: українська.

Акредитація для ЗМІ за посиланнямДодаткова інформація: Мар’яна Добоні, doboni@pravo.org.ua, 066 335 82 83

Довідкова інформація: Дворічний проект ЄС «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» триває з 1 жовтня 2017 року до 30 вересня 2019 року. Мета − поінформувати експертів, громадськість та ЗМІ про реформи у судовій, конституційній та правоохоронній сферах, боротьбі з корупцією. Зокрема, виконавець проекту Центр політико-правових реформ вже провів заходи щодо вибору суддів у Конституційний Суддержавного фінансування партій, діяльності антикорупційних органів, реформи Верховного Судуперспектив запуску Державного бюро розслідувань. Бюджет проекту: 762 тис. євро.