Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Конституційна реформа > Судний четвер судової реформи: чи будуть проголосовані зміни до Конституції та створено незалежний Антикорупційний суд?

Судний четвер судової реформи: чи будуть проголосовані зміни до Конституції та створено незалежний Антикорупційний суд?

30 травня 2016 року о 12:00 в межах інформаційного партнерства сайту LB.ua та Реанімаційного Пакету Реформ в прес-центрі Інституту Горшеніна (м. Київ, вул. Мала Житомирська, 18б) відбудеться круглий стіл на тему: “Судний четвер судової реформи: чи будуть проголосовані зміни до Конституції та створено незалежний Антикорупційний суд?”.

За понад два роки після Революції Гідності суттєвого прогресу в судовій реформі не відбулося. Відсутність справедливого суду не тільки не гарантує верховенства права, а й ставить під загрозу всі результати боротьби із корумпованими чиновниками у вищих ешелонах влади, зокрема – результативність розслідувань Антикорупційного Бюро України.

Рівень довіри до судів падає до критичних п’яти відсотків. Це нижче, ніж до уряду, парламенту та будь-яких інших державних інституцій.

2 червня зміни до Конституції (в частині правосуддя) можуть бути прийняті Верховною Радою в другому читанні. Однією з головних змін є утворення на принципово нових засадах незалежного та автономного Антикорупційного суду.

Під час круглого столу експерти та стейкхолдери судової реформи проаналізують можливість прийняття таких змін та представлять концепцію, роль та засади роботи Антикорупційних судів в загальній системі судочинства.
Заява експертів РПР щодо Законопроекту “Про судоустрій та статус суддів”.

Спікери:

Модератор:

Захід для представників ЗМІ. Також буде забезпечена онлайн-трансляція заходу.

Контакт для акредитації ЗМІ:
(044) 230 49 62

За додатковою інформацією звертайтесь:
Вікторія Ободовська, 097-94-111-09;
Ольга Голобородько, 096-466-92-10.

e