Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Судова реформа > Суддя Вовк хоче скасувати висновок ГРД та “відбілити” свою репутацію через суд

Суддя Вовк хоче скасувати висновок ГРД та “відбілити” свою репутацію через суд

Завтра, 23 лютого, о 11.00, Київський окружний адмінсуд розгляне позов екс-кандидата на посаду судді Верховного Суду, голови Окружного адмінсуду Павла Вовка про скасування висновку Громадської ради доброчесності про невідповідність критеріям доброчесності та професійної етики.

Свій позов до Громадської ради доброчесності суддя Вовк подав ще минулого року у серпні, однак розгляд справи відкладали. Примітно, що згідно із законом ГРД не є юридичною особою, державним органом чи суб’єктом владних повноважень, а тому не може брати участь в судових процесах. Як суддя адміністративної юстиції, пан Вовк мав би це знати, втім, це не зупинило його намагання через суд “відбілити” свою доброчесність в очах суспільства.

Зазначимо, на співбесіді пан Вовк був впевнений, що його призначення суддею нового Верховного Суду суспільство сприйме позитивно. І це незважаючи на зв’язки з ключовими політичними фігурами, негативну репутацію, невідповідність статків задекларованим доходам, порушення прав людини та шлейф сумнівних судових рішень. Тоді ж він зазначив, що всі, хто має до нього претензії або поширює негативну інформацію, не є представниками суспільства, а “заангажованою купкою осіб”, які хочуть дискредитувати його ім’я.

У липні 2017 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України припинила участь судді Вовка у конкурсі через обґрунтований сумнів у його причетності до корупційного злочину. Нагадаємо, у травні 2017 року детективи НАБУ проводили обшуки в Окружному адмінсуді м. Києва та незадекларованому будинку судді Вовка.

Завтра Київський окружний адмінсуд може вкотре забити цвях у питаннях довіри до судової влади і продемонструвати свою залежність від ключових осіб.

Тому запрошуємо журналістів та просто небайдужих людей відвідати це судове засідання. Бо в іншому випадку суддя Вовк, “відбіливши” свою репутацію через суд, зможе успішно пройти кваліфікаційне оцінювання та претендувати на посаду у вищих судах.

Додаткова інформація: Ірина Мокрицька, +380632659221.