Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Стратегія здоров’я 2030: що думає медичний бізнес?

Стратегія здоров’я 2030: що думає медичний бізнес?

15 грудня з 10:00 до 12:30 Міністерство охорони здоров’я України за сприяння Національного Демократичного Інституту, Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ та Інституту «Республіка» організовують публічні консультації на тему «Стратегія здоров’я 2030: що думає медичний бізнес?».

Метою публічних консультацій є сприяння відкритому інклюзивному діалогу між владою, громадськістю і бізнесом щодо розроблення Стратегії розвитку системи охорони здоров’я до 2030 року. До консультацій запрошуються представники медичного бізнесу України. З консультаційним документом можна ознайомитися за посиланням.

Питання до обговорення:

  1. Універсальне охоплення послугами охорони здоров’я.
  2. Громадське здоров’я, готовність та реагування на надзвичайні ситуації.
  3. Залученість людей та громад.
  4. Врядування у сфері охорони здоров’я.
  5. Кадрові ресурси системи охорони здоров’я (КРОЗ).

Місце проведення заходу буде повідомлено зареєстрованим учасникам.

Формат публічних консультацій передбачає презентації позицій представників МОЗ і модеровану дискусію всіх учасників у малих групах для напрацювання рекомендацій. Ці рекомендації будуть передані Міністерству для врахування в розробленні Стратегії.

Попередня програма заходу за посиланням.

Реєстрація за посиланням.

Координаторка заходу: Інна, 096 172 40 18

Проведення публічних консультацій стало можливим завдяки щедрій підтримці британського народу, наданій через Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку.