Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Стратегія відбудови України. Бачення України та міжнародних партнерів

Стратегія відбудови України. Бачення України та міжнародних партнерів

28 квітня з 17:00 до 18:30 Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ організовує дискусію “Стратегія відбудови України. Бачення України та міжнародних партнерів”.

Онлайн трансляція події за посиланням.

Говоритимемо про ключові компоненти майбутньої відбудови України: бачення, цілі, інституційну організацію. А також про роль країн-учасниць програми відбудови, пріоритети та очікування українського суспільства. 

Питання для обговорення:

Спікери:

Модераторка: 

Дискусія відбувається в межах міжнародної конференції «Після війни: переосмислення майбутнього громадянського суспільства». Зареєструватися на конференцію можна за посиланням.

Конференція проводиться Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» (ІСАР Єднання, Київ, Україна) та Фундацією розвитку системи освіти (FRSE, Варшава, Польща) за фінансової підтримки Посольства США в Україні та Чорноморського Фонду регіонального співробітництва, проект Німецького фонду Маршалла.  Партнери конференції: Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», Європейський Союз у межах проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства» та Координатор проєктів ОБСЄ в Україні.

Співтворці конференції: громадська спілка «Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ»; коаліція з документування воєнних злочинів «Україна. П’ята ранку»; міжнародний фонд «Відродження»; Український Жіночий Фонд; Український Інститут; Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ); ГО «Ефективні комунікації».