Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Стагнація реформ в Україні: шлях вперед під час кризи

Стагнація реформ в Україні: шлях вперед під час кризи

Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ разом із Фондом Маршалла Сполучених Штатів (German Marshall Fund) і Мережею друзів України (Friends of Ukraine Network) організовує онлайн-круглий стіл Трансатлантичної робочої групи “Стагнація реформ в Україні: шлях вперед під час кризи”.

Дата та час проведення заходу: 30 червня, 15:30 – 16:45

Спікери:

Реєстрація за посиланням

Контактна особа: Джон Александер, jalexander@gmfus.org

Захід буде присвяченій діяльності Президента України Володимира Зеленського щодо реформ у сфері демократії, верховенства права та антикорупції. За рік президентства Зеленського в Україні та серед її трансатлантичних партнерів зростає занепокоєність тим, що прогрес демократичних реформ знову знижується, проросійські агенти та олігархи намагаються перешкодити просуванню євроатлантичної інтеграції України, а антикорупційні органи вдаються до політичних переслідувань: зокрема, справи проти Петра Порошенка, Сергія Стерненка та керівництва НАБУ. У той же час коронавірус та його соціально-економічні наслідки залишаються серйозною проблемою для Уряду та всіх українців.

Під час заходу також обговорюватимуться інші виклики, включаючи тривожну тенденцію нападів на представників громадянського суспільства та посилення тиску на Національний банк України. Іншим предметом дискусії буде нещодавня угода України з МВФ та її вплив на українську економіку.

Трансатлантична робоча група була створена у жовтні 2018 року Німецьким фондом Маршалла США, Мережею друзів України та Реанімаційним Пакетом Реформ за підтримки організацій громадянського суспільства України, включаючи Український кризовий медіа-центр.