Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Спільна позиція ОГС щодо законопроєкту №4521 на підтримку волонтерської діяльності

Спільна позиція ОГС щодо законопроєкту №4521 на підтримку волонтерської діяльності

До порядку денного Верховної Ради України в будь-який момент буде включено проєкт Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки волонтерської діяльності” № 4521.

У разі його ухвалення буде суттєво ускладнена процедура залучення іноземних волонтерів, у тому числі, релігійними організаціями; збільшиться тривалість процесу залучення іноземних волонтерів; буде відсутня можливість оскарження відмови в залученні іноземного волонтера; буде запроваджено режим подвійної перевірки іноземців та осіб без громадянства, які вже перебувають на території України і бажають долучитися до волонтерської діяльності. При цьому, запропонований механізм підтвердження доброчесного волонтерства абсолютно неефективний.

11 жовтня о 10:00 запрошуємо представників громадських, міжнародних і благодійних організацій, волонтерських рухів та представників державних органів на прес-конференцію, де експерти пояснять небезпеки законопроєкту для громадянського суспільства.

Спікери:

Онлайн-трансляція події відбуватиметься на:

Позиція організацій громадянського суспільства щодо проєкту Закону України № 4521 “Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки волонтерської діяльності” викладена за посиланням .

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтесь до Юлії Дядюк, менеджерки проєктів ЦЕДЕМ за телефоном +380509189598 або електронною поштою yuliia.diadiuk@gmail.com.

Подія відбудеться завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).