Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Соціальне замовлення – можливості для України

Соціальне замовлення – можливості для України

Запрошуємо взяти участь у конференції «Соціальне замовлення – можливості для України».

Під час конференції буде представлений досвід соціального замовлення в Словаччині, у Болгарії та в Киргизстані, бачення Міністерства соціальної політики по розвитку соціального замовлення в Україні, зміни до законодавства у зв’язку з приведенням у відповідність до Закону України «Про соціальні послуги» та можливість напрацювання у майстерні планування оцінки соціальних потреб, відбір надавачів соціальних послуг через інструмент соціального замовлення та моніторингу якості надання відповідних послуг в Україні.

Захід відбудеться в м. Київ, 20 листопада 2019 року з 09:30 до 17.30. Початок реєстрації о 09.00.
Місце проведення: м. Київ. Після підтвердження участі ми надішлемо Вам на пошту лист із зазначеним місцем проведенням і програмою конференції.

Просимо підтвердити свою участь у конференції, зареєструвавшись тут.
Реєстрація для участі в конференції відкрита до 14.11.2019 включно. Усі учасниці та учасники отримають лист-підтвердження з деталями заходу.

Звертаємо увагу, що лист може потрапити до спаму.

Організатори компенсують дорожні витрати, для цього необхідно надати копії паспорту та проїзних документів (автобусних чи залізничних квитків (купе, плацкарт, Інтерсіті 2-го класу).

Проводить конференцію Український незалежний центр політичних досліджень (УНЦПД) у партнерстві з Європейським центром некомерційного права (ECNL) та з «Проєктом ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні»

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатися до контактної особи від УНЦПД, менеджерки з питань законодавства для ОГС, Сидоренко Дар’ї, 068-898-47-46.