Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Школа адвокації Центру демократії та верховенства права 4.0

Школа адвокації Центру демократії та верховенства права 4.0

Центр демократії та верховенства права відкриває набір на Школу адвокації 4.0, яка відбудеться з 25 по 27 жовтня у місті Києві.

Школа адвокації – це освітній проект Центру демократії та верховенства права для людей з активною громадянською позицією, представників громадських організацій та рухів, які вже мають базовий досвід адвокаційної діяльності та зацікавлені у поглибленні своїх знань та подальшій роботі у сфері адвокації.

Якщо вам вже знайомий термін “адвокація” і ви розумієте принципи взаємодії з владою, прагнете структурувати теоретичні знання та розвинути практичні навички побудови адвокаційних кампаній – запрошуємо на Школу адвокації 4.0 Центру демократії та верховенства права.

НА УЧАСНИКІВ ЧЕКАЄ:

СЕРЕД ЕКСПЕРТІВ:

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ:

Якщо маєте питання – пишіть координатору Школи адвокації Кірі Нечай на пошту knechaj@gmail.com з темою листа “Запитання. Школа адвокації ЦЕДЕМ”.

Цей захід став можливим завдяки фінансовій підтримці Швеції.

***

Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) – це аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні. Місія ЦЕДЕМ – сприяння розвитку суспільства активних та відповідальних громадян. Організація є засновником та активним учасником таких важливих ініціатив як Рух ЧЕСНО, Реанімаційний Пакет Реформ, Незалежна медійна рада, Кампанія “За безпечні дороги”, Кампанія “ЧЕСНО. Фільтруй суд!”, Відкритий Університет Реформ, Міжнародна літня школа медійного права та інші.