Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа системи охорони здоров'я > Щоб новонароджені діти ніколи не почали курити – що хоче зробити парламент?

Щоб новонароджені діти ніколи не почали курити – що хоче зробити парламент?

19 вересня о 9:00 біля Верховної Ради розпочнеться брифінг народних депутатів, міжнародних експертів та громадськості щодо плану дій для нового парламенту в контексті попередження дитячого куріння. Експерти запропонують реалістичні законодавчі кроки, які допоможуть зробити так, щоб діти, народжені за час роботи дев’ятого скликання парламенту, та всі наступні покоління більше ніколи не почали курити.

Під час брифінгу учасники обговорять ключові напрямки зменшення привабливості та доступності тютюнових виробів задля профілактики неінфекційних захворювань та збільшення тривалості життя українців.

Спікери:

Адреса: м. Київ, вул. М. Грушевського, 5, площа Конституції.

Для акредитації та додаткової інформації звертайтесь до Оксани Тотовицької, менеджера з комунікації ГО «Життя» +380632617405, oksana@center-life.org.

Довідково:

Поширеність куріння в Україні серед людей віком від 15 років становить 20%, тобто 7,2 мільйона осіб в Україні курить. Щороку від хвороб, спричинених курінням, в Україні помирає 85 тисяч осіб. Щороку українська економіка втрачає 3,2% ВВП через витрати на лікування та втрату працездатності внаслідок куріння. Україна зобов’язана виконувати Рамкову конвенцію ВООЗ із боротьби проти тютюну, яку ратифікувала ще у 2006 році та запровадити європейські правила контролю за тютюном та новими пристроями для куріння, відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС.