Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Семінар у Хмельницькому: Просто про реформу ЖКГ та створення наглядових рад при комунальних підприємствах

Семінар у Хмельницькому: Просто про реформу ЖКГ та створення наглядових рад при комунальних підприємствах

13  травня в м. Хмельницькому відбудеться семінар “Просто про реформу ЖКГ та створення наглядових рад при комунальних підприємствах”. Учасники разом з профільним експертом Реанімаційного Пакету Реформ з’ясують, як створити наглядову раду при ЖКГ та які зміни щодо споживачів комунальних послуг відбудуться з травня 2019 року.

В першій частині семінару експерт групи «Реформа енергетичного сектору» РПР  Сергій Пінчук розповість про види управління багатоквартирним будинком і порядок визначення управителя, а також інструменти контролю комунальних підприємств та створення наглядових рад.

1 травня починають діяти нові норми закону “Про житлово-комунальні послуги”. Про те, як зміняться взаємовідносини між споживачами та виконавцями комунальних послуг, що таке плата за абонентське обслуговування і як вона буде нараховуватися – експерт розповість у другій частині семінару.

Для участі обов’язковою є реєстрація за посиланням.

Дедлайн реєстрації: 11 травня.

Харчування і компенсація проїзду для учасників з інших населених пунктів Хмельницької області забезпечується організаторами. Усі деталі та програму семінару отримають зареєстровані учасники 11-12 травня через е-mail.

Подія організовується спільно з місцевою коаліцією Рада Реформ Хмельниччини.

Семінар організовано в рамках проекту “РПР та місцеві коаліції: синергія співпраці”, що виконується Інститутом громадянського суспільства спільно з коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) в рамках Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.