Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Семінар: Освітня реформа – просто про складне

Семінар: Освітня реформа – просто про складне

17 листопада у Тернополі відбудеться семінар по комунікації реформ “Освітня реформа – просто про складне”. Семінар вестиме Лілія Боровець,  керівниця громадської організації Центр інноваційної освіти “Про.Світ”.

Разом з учасниками експертка визначить шляхи залучення громади і бізнесу до впровадження реформи у Тернополі, розповість про автономізацію освітніх закладів. Також Лілія Боровець розповість про сертифікацію вчителів у нових школах та методи їх підготовки до нової школи.

Місце та час семінару буде повідомлено зареєстрованим учасникам.

Реєстрація доступна за посиланням.

Довідково: Лілія Боровець – засновниця GoFundEd – краудфандингової платформи для впровадження освітніх інновацій. Лілія Боровець є представницею ГО у Громадській Раді при МОН, а також асоційованим членом РПР. Має досвід у дизайнуванні навчальних програм для дорослих, проведенні фасилітацій та впровадженні нових підходів в освітній сфері.

Семінар організовано в рамках проекту “РПР та місцеві коаліції: синергія співпраці”, що виконується Інститутом громадянського суспільства спільно з коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ – РПР в рамках Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.