Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Охорона довкілля > Семінар для представників ОДА: Впровадження досвіду з розроблення моделі управління відходами в областях України

Семінар для представників ОДА: Впровадження досвіду з розроблення моделі управління відходами в областях України

Міжнародна благодійна організація “Екологія-Право-Людина” (ЕПЛ) та Громадська організація «Екологічні ініціативи” реалізовують проект “Просування реформи системи поводження з відходами на регіональному рівні в Україні”, який фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках співпраці для розвитку.

Спільно з коаліцією «Реанімаційним пакетом реформ» запрошуємо представників Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської обласних державних адміністрацій на семінар “Впровадження досвіду з розроблення моделі управління відходами в областях України”.

Семінар відбудеться 12 грудня 2018 року в офісі Реанімаційного пакету реформ, за адресою: м. Київ, вул. Ольгинська, 6, 2 поверх, оф. 21.  Початок заходу о 09.15.

Мета семінару – поширити досвід розроблення моделі управління відходами на усі області України. На семінарі розглядатимуться моделі управління відходами, що розроблялися у пілотних областях, та буде запропоновано оптимальні схеми з їхнього управління.

Додаткова інформація: тел. / факс: +380 32 225 76 82, електронна пошта: office@epl.org.ua, контактна особа: Мар’яна Балагуш.