Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Що важливо знати про комунальні послуги: електроенергія та газ – Семінар

Що важливо знати про комунальні послуги: електроенергія та газ – Семінар

7 березня у Вінниці відбудеться семінар, на якому учасники з’ясують, хто встановлює розміри тарифів, як будуть формуватися рахунки, що впливає на їх розмір та розберуться з порядком підписання договорів з постачальниками.

Нещодавнє підняття тарифів здійняло хвилю невдоволення серед користувачів комунальними послугами і відкрило простір для маніпуляцій. Досі у мешканців залишається більше питань, ніж відповідей щодо встановлення тарифів.

Про порядок  формування рахунків за новими тарифами щодо електроенергії та газу, і умови, від яких залежить їх розмір, – розкажуть експерти групи «Реформа енергетичного сектору» Реанімаційного Пакету Реформ.

Спікери:

  • Юлія Усенко  – головний експерт групи “Реформа енергетичного сектору” РПР
  • Тетяна Бойко – експерт групи “Реформа енергетичного сектору” РПР

Для участі обов’язковою є реєстрація за посиланням: bit.ly/2FydAYH

Кінцевий термін реєстрації: 4 березня включно.

Харчування і компенсація проїзду для учасників з інших населених пунктів Вінницької області забезпечується організаторами. Деталі та програму семінару отримають підтверджені учасники, які пройшли реєстрацію.

Семінар організовано в рамках проекту “РПР та місцеві коаліції: синергія співпраці”, що виконується Інститутом громадянського суспільства спільно з коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) в рамках Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.