Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади > Ризики для регіональної політики в Держбюджеті на 2019 рік – лобізм та руйнування системи стратегічного планування – прес-брифінг

Ризики для регіональної політики в Держбюджеті на 2019 рік – лобізм та руйнування системи стратегічного планування – прес-брифінг

23 січня 2019 р. в межах інформаційного партнерства Інституту Горшеніна та Реанімаційного Пакету Реформ за підтримки сайту LB.ua відбудеться прес-брифінг «Ризики для регіональної політики в Держбюджеті на 2019 рік – лобізм та руйнування системи стратегічного планування».

Місце та час: 23 січня, 11:00, прес-центр Інституту Горшеніна (м. Київ, вул. Мала Житомирська, 18-Б).

Організатор: ГО «Інститут громадянського суспільства» в межах проекту «Децентралізація в Україні: від моніторингу до реагування», що реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Мета: обговорити ситуацію із законодавчим забезпеченням завершення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Подискутувати про закони, що потребують невідкладного ухвалення, ризики від новацій Держбюджету України на 2019 рік.

Конкретні ризики:

Під час прес-брифінгу спікери запропонують зміни, які варто внести до Бюджетного кодексу України та Державного бюджету України на 2019 рік. Вони потрібні, щоб виправити ситуацію і повернути планування та фінансування регіонального розвитку до логічної та прозорої системи, вільної від лобізму.

Учасники:

Акредитація ЗМІ – на місці події. Контактна особа для додаткової інформації: Корчинський Сергій, 068-073-78-94.

Онлайн-трансляція буде доступна на сторінці РПР у Facebook та Інституту громадянського суспільства у Facebook, а також на Youtube-каналі LB.ua. 

Проект «Децентралізація в Україні: від моніторингу до реагування» здійснюється Інститутом громадянського суспільства за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Мета проекту – аналітичне забезпечення суб‘єктів законотворчої та нормотворчої діяльності (передусім – народних депутатів України) у сфері реформи місцевого самоврядування та державної регіональної політики на основі проведення поточного моніторингу та аналізу важливих проектів НПА (внесених на розгляд ВРУ чи схвалених КМУ), що стосуються регіонального розвитку України, проблеми реформування АТУ, розбудови та посилення місцевого самоврядування; швидке реагування та поширення інформації серед суспільства, ГО, органів державної влади про «небезпечні» НПА, які містять ризики для реформ, розвитку регіонів України чи суспільству в цілому.