Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Публічна дискусія з кандидатами в президенти “Порядок денний реформ для України”

Публічна дискусія з кандидатами в президенти “Порядок денний реформ для України”

До дня президентських виборів залишається трохи більше півтора місяця. Та вже зараз очевидно: на президентській кампанії замість змістовної конкуренції виборчих програм переважає змагання маніпулятивних політтехнологій.

А це значно ускладнює продуманий вибір для громадян. Перед українцями стоїть непростий виклик: як продовжити рух до побудови європейської України, уникнувши пасток популізму і загрози реваншу.

Коаліція громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ має намір допомогти українцям зробити усвідомлений вибір, привернувши їхню увагу до змісту виборчих програм.

Для цього РПР запросив кандидатів у президенти взяти участь у відкритій дискусії щодо порядку денного реформ для України, яка відбудеться 27 лютого в Києві.

Метою заходу є публічне обговорення з кандидатами в президенти цілей реформ в ключових сферах державної політики. Зокрема представники громадськості презентують пропозиції коаліції РПР щодо пріоритетів реформ для України.

До участі в дискусії запрошені кандидати з найвищим рейтингом довіри, що дотримуються проукраїнської позиції у війні з Росією та політичні сили яких представлені в Парламенті. Це – Петро Порошенко, Юлія Тимошенко, Володимир Зеленський, Анатолій Гриценко, Олег Ляшко, Андрій Садовий.

Сподіваємося, що, незважаючи на щільний графік виборчої кампанії, кандидати особисто візьмуть участь в дискусії або, як мінімум, делегують представників своє команди.

Що? Публічна дискусія “Порядок денний реформ для України” з кандидатами в президенти

Коли? 27 лютого, з 10:00 до 13:00, в м. Києві.

Де? Буде повідомлено зареєстрованим учасникам заходу та акредитованим ЗМІ.

Для участі у заході треба зареєструватися в короткій онлайн-формі за цим лінкомКінцевий термін реєстрації – 21 лютого. Місце проведення буде повідомлено кожному учаснику окремим листом до 22 лютого включно.

Якщо ви представник(-ця) ЗМІ – акредитуйтеся за цим лінком або контактами: 0951532542 чи yarineyy@gmail.com (Бусол Ярина, керівник комунікаційного напрямку Реанімаційного Пакету Реформ). Кінцевий термін акредитації – 26 лютого, 18:00.

Місце проведення буде повідомлено кожному акредитованому журналісту окремим листом до 26 лютого включно.

Програма заходу доступна ТУТ

Довідково: Коаліція РПР – створене після Революції Гідності об’єднання 83 громадських організацій і кількох сотень експертів, які співпрацюють для належної розробки і  впровадження реформ.

РПР  діє  на  засадах  політичної,  партійної  незаангажованості  та  неафілійованості  з  бізнесом. Коаліція  не підтримує жодного кандидата, що бере участь в президентській чи парламентській виборчих кампаніях.

З метою просування реформ ми ведемо діалог з усіма політичними силами у владі та опозиції, які поділяють цінності РПР та готові підтримати пропозиції громадянського суспільства.

Цей захід проводиться в рамках програми з інституційної розбудови Центру демократії та верховенства права, що здійснюється за фінансової підтримки Швеції.