Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > РПР візьме участь у V Форумі розвитку громадянського суспільства

РПР візьме участь у V Форумі розвитку громадянського суспільства

Запрошуємо зареєстрованих учасників V Форуму розвитку громадянського суспільства на міжплатформну панельну дискусію «Громадянське суспільство: на шляху сталого розвитку.  Досягнення мети через осмислену індивідуальну та об’єднану дію». Обговорення відбудеться 29 листопада з 10:30 до 12:00 у залі «Альтіус», НСК «Олімпійський», (вул. Велика Васильківська 55, м. Київ).

      Ключове питання дискусії – яка місія у громадянського суспільства сьогодні та якою вона буде впродовж наступних трьох років? Як нинішній громадський сектор може долучитись до якісних невідворотних зрушень в українському суспільстві, що відповідають вимогам сталого розвитку? Представники громадських платформ спільної дії інтелектуалів, активістів, освітян, аналітиків та науковців зберуться разом, щоб обговорити:

Спікери: 

Модератор – Олеся Островська-Люта

 

Форум розвитку громадянського суспільства – найпотужніша національна платформа для обговорення головних питань та визначення трендів розвитку всього громадського сектору на найближче майбутнє. Місце, де “всі зустрічаються з усіма”, де кожна проведена хвилина додає професіоналізму, де отриманого заряду натхнення вистачає на весь наступний рік!