Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > РПР презентує Регіональну співпрацю на Донбасі

РПР презентує Регіональну співпрацю на Донбасі

8 та 10 вересня представники коаліції “Реанімаційний Пакет Реформ” презентують Регіональну співпрацю РПР громадським організаціям Донбасу.

Ірина Соломко, комунікаційний менеджер та Іван Омелян, регіональний координатор РПР зустрінуться з громадськими активістами Краматорська та Сєверодонецька.  Під час презентації представники Секретаріату РПР поділяться досвідом побудови найвпливовішої коаліції ГО в Україні та обговорять можливість створення такого об’єднання на Донбасі.

Своєю презентацією РПР продовжує встановлення контакту з місцевими активістами з метою поширення практики єднання на прикладі РПР. Метою нового етапу регіональної роботи є сприяння утворенню та функціонуванню локальних ініціатив (коаліцій), імплементації та моніторингу впровадження реформ на місцях.

Головні завдання в Регіональній співпраці РПР:

До обговорення запрошуємо громадських лідерів та активістів, а також представників соціально-відповідального бізнесу Донбасу.

Зустрічі відбудуться:

Місце проведення повідомимо лише зареєстрованим учасникам.

Для реєстрації просимо заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1iNaAAQcbbUSHusgA7GVARHW4Kj40808MftCyNzIS-3Q/viewform?edit_requested=true