Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа енергетичного сектору > РПР оголошує набір на шостий семінар у межах інформаційно-навчального проекту: “Реформи мають значення”

РПР оголошує набір на шостий семінар у межах інформаційно-навчального проекту: “Реформи мають значення”

Реанімаційний Пакет Реформ оголошує набір на шостий семінар для регіональних журналістів в межах інформаційно-навчального проекту: “Реформи мають значення”. Семінар триватиме 2 дні: 24-25 травня 2017 року у місті Києві.

Тема шостого семінару: “Дієва енергоефективність та конкурентні енергоринки як необхідна складова системних реформ в Україні”.

Навчання триватиме два дні. За цей час учасникам розкажуть про законодавчі ініціативи та політику енергоефективності в Україні, енергоефективність у контексті Угоди про Асоціацію, фінансування енергозбереження. Також, протягом семінару представники регіональних ЗМІ дізнаються усе про Закон щодо ринку електроенергії, познайомляться з історіями успіху енергоефективних українських міст та побачать, як зменшити платіжку через правильні енергоефективні заходи та енергозбереження. Окрім цього, разом з учасниками поговоримо про енергетичний порядок денний парламенту та точки перетину народних депутатів з експертами, з’ясуємо, чому енергетика – це справа спільнот і громад, а не тільки уряду та монополістів. 

Навчатимуть журналістів відомі експерти, представники Уряду та журналісти.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Організатори забезпечать учасників проживанням, харчуванням (кава-паузи та обід) та компенсують витрати на проїзд (поїздом: купе та плацкарт, “Інтерсіті” 2 клас та автобусом) за наявності оригіналів квитків.

Спікери:

Щоби взяти участь у семінарі, слід заповнити ФОРМУ до 19.00 16 травня. Про результати відбору буде повідомлено 18 травня.

З детальною програмою можна ознайомитися ТУТ.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ірини Соломко, керівника комунікаційного напрямку РПР, anirisol@gmail.com+380956467173.

Захід проводиться за підтримки Європейського Союзу у рамках проекту Посилення коаліції РПР, який впроваджується Центром демократії та верховенства права.