Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > РПР оголошує набір на п’ятий семінар у межах інформаційно-навчального проекту: “Реформи мають значення”

РПР оголошує набір на п’ятий семінар у межах інформаційно-навчального проекту: “Реформи мають значення”

Реанімаційний Пакет Реформ оголошує набір на п’ятий семінар для регіональних журналістів в межах інформаційно-навчального проекту: “Реформи мають значення”. Семінар триватиме 2 дні: 20-21 квітня 2017 року у місті Києві.

Тема п’ятого семінару: “Медицина для людей: нова парадигма надання медичних послуг та доступності ліків”.

Навчання триватиме два дні. За цей час учасникам розкажуть про імплементацію концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я, сприйняття реформи серед регіональних стейкхолдерів, доступність ліків та міжнародні закупівлі.

Навчатимуть журналістів відомі експерти, представники Міністерства охорони здоров’я та журналісти.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Організатори забезпечать учасників проживанням, харчуванням (кава-паузи та обід) та компенсують витрати на проїзд (поїздом: купе та плацкарт, “Інтерсіті” 2 клас та автобусом) за наявності оригіналів квитків.

Спікери:

Щоби взяти участь у семінарі, слід заповнити ФОРМУ до 19.00 12 квітня. Про результати відбору буде повідомлено 14 квітня.

З детальною програмою можна ознайомитися ТУТ.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ірини Соломко, керівника комунікаційного напрямку РПР, anirisol@gmail.com+380956467173.

Захід проводиться за підтримки Уряду Швеції та Європейського Союзу у рамках проекту Посилення коаліції РПР, який впроваджується Центром демократії та верховенства права.