Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > РПР оголошує набір на другий семінар в межах інформаційно-навчального проекту: «Реформи мають значення»

РПР оголошує набір на другий семінар в межах інформаційно-навчального проекту: «Реформи мають значення»

Реанімаційний Пакет Реформ оголошує набір на другий семінар для регіональних журналістів в межах інформаційно-навчального проекту: «Реформи мають значення».  Семінар триватиме 2 дні: 12-13 грудня, м. Київ.

Тема другого семінару – “Бюджетна грамотність. Все що треба знати журналісту” .

Навчання триватиме два дні. За цей час учасникам розкажуть про те, як формується державний бюджет на місцевому рівні, що потрібно знати, аби контролювати видатки, а також, як писати на тему фінансів кваліфіковано та об’єктивно.

Навчатимуть журналістів відомі економісти, експерти та журналісти.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Організатори забезпечать учасників проживанням, харчуванням (кава-паузи та обід) та компенсують витрати на проїзд (поїздом: купе та плацкарт, «Інтерсіті» 2 клас та автобусом) за наявності оригіналів квитків.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ірини Соломко, керівника комунікаційного напрямку РПР, anirisol@gmail.com,+380956467173

Щоби взяти участь у семінарі, слід заповнити ФОРМУ до 19.00 1 грудняПро результати відбору ми повідомимо 2 грудня.

Докладну програму семінару можете переглянути ТУТ.

Захід проводиться за підтримки Уряду Швеції та Європейського Союзу у рамках проекту Посилення коаліції РПР, який впроваджується Центром демократії та верховенства права.