Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > РПР оголошує набір на четвертий семінар у межах інформаційно-навчального проекту: “Реформи мають значення”

РПР оголошує набір на четвертий семінар у межах інформаційно-навчального проекту: “Реформи мають значення”

Реанімаційний Пакет Реформ оголошує набір на четвертий семінар для регіональних журналістів в межах інформаційно-навчального проекту: “Реформи мають значення”.  Семінар триватиме 2 дні: 30-31 березня 2017 року, м.Київ.

Тема четвертого семінару: “Нова антикорупційна інфраструктура: чого не вистачає для повноцінної роботи?”.

Навчання триватиме два дні. За цей час учасникам розкажуть про роботу РПР у регіонах; про другу хвилю е-декларування, зокрема про те,  як контролювати місцевих чиновників та депутатів; про нові антикорупційні органи та антикорупційні суди; про те,  як нова антикорупційна інфраструктура накладається на загальну матрицю правоохоронних органів; про те, як відслідковувати та запобігати конфлікту інтересів; про роль НАЗК та ін.

Навчатимуть журналістів відомі експерти, урядовці та журналісти.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Організатори забезпечать учасників проживанням, харчуванням (кава-паузи та обід) та компенсують витрати на проїзд (поїздом: купе та плацкарт, «Інтерсіті» 2 клас та автобусом) за наявності оригіналів квитків.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ірини Соломко, керівника комунікаційного напрямку РПР, anirisol@gmail.com+380956467173

Щоби взяти участь у семінарі, слід заповнити ФОРМУ до 19.00 22 березняПро результати відбору ми повідомимо 24 березня.

З детальною програмою можна ознайомитися ТУТ.

Захід проводиться за підтримки Уряду Швеції та Європейського Союзу у рамках проекту Посилення коаліції РПР, який впроваджується Центром демократії та верховенства права.