Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа виборчого законодавства > РПР ОГОЛОШУЄ НАБІР НА ВОСЬМИЙ СЕМІНАР У МЕЖАХ ІНФОРМАЦІЙНО-НАВЧАЛЬНОГО ПРОЕКТУ: “РЕФОРМИ МАЮТЬ ЗНАЧЕННЯ”

РПР ОГОЛОШУЄ НАБІР НА ВОСЬМИЙ СЕМІНАР У МЕЖАХ ІНФОРМАЦІЙНО-НАВЧАЛЬНОГО ПРОЕКТУ: “РЕФОРМИ МАЮТЬ ЗНАЧЕННЯ”

Реанімаційний Пакет Реформ оголошує набір на восьмий семінар для регіональних журналістів в межах інформаційно-навчального проекту: “Реформи мають значення”. Семінар триватиме 2 дні: 21-22 вересня 2017 року у місті Києві.

Тема восьмого семінару: “Реформа виборчого законодавства як єдиний шлях до оновлення політичних еліт”.

Навчання триватиме два дні. За цей час учасникам розкажуть про те, як стабільні та прозорі виборча та партійна системи забезпечують оновлення політичних еліт; що потрібно зробити для розвитку внутрішньопартійної демократії; як забезпечити невідворотність покарання за порушення виборчого законодавства; як гарантувати ефективність та доброчесність Центральної виборчої комісії.

Навчатимуть журналістів відомі експерти, народні депутати та представники ЦВК.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Організатори забезпечать учасників проживанням, харчуванням (кава-паузи та обід) та компенсують витрати на проїзд (поїздом: купе та плацкарт, “Інтерсіті” 2 клас та автобусом) за наявності оригіналів квитків.

Спікери:

Бажаючих взяти участь необхідно заповнити форму до 10:00 11 вересня.

Про результати відбору буде повідомлено 14 вересня.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ірини Соломко, керівника комунікаційного напрямку РПР, anirisol@gmail.com+380956467173.

Захід проводиться за підтримки Європейського Союзу у рамках проекту Посилення коаліції РПР, який впроваджується Центром демократії та верховенства права.