Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > РПР-“Культура”, “Культура-2025” і Конгрес активістів культури створюють “Альянс Культури”

РПР-“Культура”, “Культура-2025” і Конгрес активістів культури створюють “Альянс Культури”

2 вересня о 10:30 в Українському Кризовому Медіа Центрі, за адресою вул. Хрещатик 2, «Український дім», три громадські ініціативи – “Реанімаційний Пакет Реформ” (група “Культура”), Платформа стратегічних ініціатив “Культура 2025” та “Конгрес Активістів Культури” –  оголосять про своє рішення об’єднатись в “Альянс культури”.

 

Учасники “Альянсу культури” виходять із необхідності консолідувати конструктивні сили суспільства навколо проведення незворотних реформ, спрямованих на інтеграцію української культури у світовий контекст та вивільнення творчого потенціалу суспільства. “Альянс культури” також усвідомлює свою відповідальність за майбутнє України, яке залежить від стану культури як одного з  чинників сталого розвитку, сфери генерування смислів, знання, простору діалогу, самоосвіти і формування важливих громадянських компетенцій.

 

Найактуальніші цілі Альянсу – широка інформаційна кампанія щодо значення культури для модернізації країни та її переходу на траєкторію сталого розвитку і успішне завершення розробки Довгострокової стратегії розвитку культури до 2025 року. У подальшому Альянс, зокрема, працюватиме над моніторингом ухвалення та імплементації Стратегії.

Спікери:

Наталя Кривда, головний експерт групи РПР “Культура”

Микола Скиба, платформа стратегічних ініціатив “Культура-2025”

Олена Правило, голова Ради ГО “Конгрес Активістів Культури”

 

За детальною інформацією: Андрій Андрушків – 096 609 59 76, Тетяна Кириленко – 050 97 93 596.