Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Розвиток громад на лінії зіткнення: від бачення до дій

Розвиток громад на лінії зіткнення: від бачення до дій

13 та 14 листопада у м. Святогірську відбудеться панельна дискусія з питань розвитку прифронтових територій “Розвиток громад на лінії зіткнення: від бачення до дій” та установчі збори зі створення юридичної особи — громадської спілки “Коаліція “На лінії зіткнення”.

У панельній дискусії 13 листопада візьмуть участь представники 8 прифронтових громад Донеччини і Луганщини, представники Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, комітетів Верховної Ради України, Донецької та Луганської ОДА. На установчих зборах 14 листопада відбудеться обрання керівних органів спілки та затвердження статуту “Коаліції “На лінії зіткнення”.

Онлайн-трансляція панельної дискусії почнеться об 11:00 13 листопада на Фейсбук-сторінці Коаліції РПР: https://www.facebook.com/rpr.ua

Питання для обговорення:

Громадська організація “Сильні громади” реалізує проєкт “На лінії зіткнення”, який став можливим за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID. В рамках проєкту діє Коаліція, до числа якої входять активні представники з 8 громад на лінії зіткнення. Мета Коаліції — спільними зусиллями всіх зацікавлених сторін подолати проблеми прифронтових громад та закласти умови для їх сталого розвитку та подальшого процвітання шляхом адвокації політик та рішень на регіональному та національному рівнях.