Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Охорона довкілля > Рекомендації для підготовки регіональних планів управління відходами – семінар

Рекомендації для підготовки регіональних планів управління відходами – семінар

Запрошуємо представників Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської обласних державних адміністрацій на семінар “Рекомендації для підготовки регіональних планів управління відходами”, що відбудеться 11 жовтня 2018 року, м. Київ, вул. Ольгинська, 6, 2 поверх, оф. 21, офіс Реанімаційного Пакету Реформ. Початок заходу о 09.00.

На семінарі надаватимуться рекомендації для підготовки регіональних планів управління відходами, пропозиції щодо вибору оптимальних систем управління відходами в регіоні. На заході також буде визначено пілотні області, яким надаватиметься допомога експертів ЕПЛ у розробці регіональних планів управління відходами. З програмою заходу можна ознайомитися тут.

Мета семінару – допомогти обласним державним адміністраціям у розробці ефективних планів управління відходами.

Просимо надіслати підтвердження про участь трьох представників від кожної області у семінарі на електронну адресу office@epl.org.ua з відміткою “Семінар “Рекомендації для підготовки регіональних планів управління відходами”, 11 жовтня 2018 року”. У повідомленні зазначити прізвище, ім’я, по батькові учасника, посаду, електронну пошту та контактний номер телефону. Всі витрати, пов’язані із харчуванням, доїздом будуть оплачені організаторами. Доїзд до Києва та назад (автобус, поїзд не вище 2-го класу, купе) буде замовлено та оплачено організаторами через логістичну компанію, яка надішле учасникам електронні версії квитків.

Спільно з Реанімаційним Пакетом Реформ захід організовує Міжнародна благодійна організація “Екологія-Право-Людина” (ЕПЛ) та Громадська організація “Екологічні ініціативи” в межах реалізації проекту “Просування реформи системи поводження з відходами на регіональному рівні в Україні”, який фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках співпраці для розвитку.

У разі виникнення питань просимо звертатися до організаторів:

Міжнародна благодійна організація “Екологія-Право-Людина”

тел. / факс: +380 32 225 76 82

електронна пошта: office@epl.org.ua

контактна особа: Мар’яна Балагуш

Семінар проводиться за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках співпраці для розвитку / Polish Aid