Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Регіональне обговорення реформ: ЕЛЕКТРОННА ДЕМОКРАТІЯ

Регіональне обговорення реформ: ЕЛЕКТРОННА ДЕМОКРАТІЯ

21 травня 2020 року з 11:00 до 13:00 в онлайн-форматі Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ організовує “Регіональне обговорення реформ: на шляху до Вільнюса” на тему ЕЛЕКТРОННА ДЕМОКРАТІЯ.

Метою заходу є обговорення прогресу впровадження реформи, пріоритетів змін на регіональному рівні та формування пропозицій громадянського суспільства до Ukraine Reform Conference 2020.

Предметом обговорення стане аналітичний бриф “Електронна демократія і врядування” , підготовлений експертами громадянського суспільства.

Обговорення буде проведено у рамках  підготовки до Ukraine Reform Conference, яка є ключовою щорічною міжнародною подією, присвяченою експертному обговоренню прогресу реформ в Україні.

До участі в обговоренні запрошені профільні експерти громадянського суспільства, профільні представники органів державної влади та місцевого самоврядування, зацікавлені сторони.

Попередня програма “Регіонального обговорення” доступна за посиланням

Реєстрація для участі у обговоренні до 20 травня до 14:00 за посиланням

Підтвердження участі буде надіслано 20 травня до 16:00 з інформацією щодо онлайн платформи проведення обговорення.

Контактна особа: Олександр Мельник, Регіональний менеджер Коаліції РПР, e-mail: melnyk.oleksandr.s@gmail.com, тел. 098 743 39 00.

“Регіональне обговорення реформ: на шляху до Вільнюса” організовується Коаліцією РПР у партнерстві з Посольством Литовської Республіки в Україні та Національним демократичним інститутом (НДІ), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.