Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Регіональне обговорення реформ: ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Регіональне обговорення реформ: ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

2 квітня 2020 року з 11:00 до 13:00 в онлайн-форматі Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ організовує “Регіональне обговорення реформ: на шляху до Вільнюса” на тему РЕФОРМА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ.

Метою заходу є обговорення прогресу впровадження реформи, пріоритетів змін на регіональному рівні та формування пропозицій громадянського суспільства до Ukraine Reform Conference 2020

Предметом обговорення стане Галузевий аналітичний бриф з питань реформи децентралізації, підготовлений експертами громадянського суспільства.

Обговорення буде проведено у рамках  підготовки до Ukraine Reform Conference, яка є ключовою щорічною міжнародною подією, присвяченою експертному обговоренню прогресу реформ в Україні. В липні 2020 року URC відбудеться у Вільнюсі, Литовська Республіка.

До участі в обговоренні запрошені профільні експерти громадянського суспільства, профільні представники органів державної влади та місцевого самоврядування, заінтересовані сторони.

Попередня програма “Регіонального обговорення” доступна за посиланням

Реєстрація для участі у обговоренні до 1 квітня до 14:00 за посиланням

Підтвердження участі буде надіслано 1 квітня до 16:00 з інформацією щодо онлайн платформи проведення обговорення.

Контактні особи: Олександр Мельник, регіональний менеджер Коаліції РПР, melnyk.oleksandr.s@gmail.com, 098 743 3900, Богдан Яцун, керівник адвокаційного відділу Коаліції РПР, b.yatsun@gmail.com, 093 057 4076

Регіональне обговорення реформ: на шляху до Вільнюса» організовується Коаліцією РПР у партнерстві з Посольством Литовської Республіки в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ Литовської Республіки та Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI – програма фінансується Європейським Союзом і співфінансується та реалізується Міністерством закордонних справ Данії).