Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа науки на шляху до консенсусу

Реформа науки на шляху до консенсусу

З прийняттям нового Закону України «Про наукову та науково-технічну діяльність» в 2015 році Україна не тільки реально зможе почати реформу в принципово важливій галузі, а і створить інструментарій взаємодії з європейським та світовим науковим простором, реально виконувати свої міжнародні угоди по реалізації двосторонньої угоди про співпрацю між Україною та ЄС  та угоди про співпрацю в рамковій програмі Горизонт2020. Днями Комітет з питань науки та освіти Верховної Ради одноголосно підтримав до першого читання узгоджений законопроект 2244а. Перший успіх на шляху реформи наукової сфери. Законопроект «Про наукову та науково-технічну діяльність» (№2244а) був доповнений всіма корисними пропозиціями від трьох альтернативних проектів і має шанс бути підтриманим в цілому до кінця листопада.

9 листопада о 13:00 в Українському Кризовому Медіа-Центрі (вул. Хрещатик 2, Український Дім), відбудеться прес-брифінг для роз’яснення ключових новацій пропонованого законопроекту.

Учасники брифінгу:

Максим Стріха – заступник з питань науки  Міністра освіти та науки України;

Олексій Скрипник – депутат Верховної Ради, заступник голови комітету Верховної ради з питань науки та освіти з питань науки;

Наталія Шульга – головний експерт групи РПР «Наука. Технології. Інновації».

 

Перший успіх на шляху реформи наукової сфери. Законопроект «Про наукову та науково-технічну діяльність» (№2244а) був доповнений всіма корисними пропозиціями від трьох альтернативних проектів і має шанс бути підтриманим в цілому до кінця листопада.

 

 

За додатковою інформацією звертайтесь: Тетяна Кириленко – 050 97 93 596, Андрій Андрушків – 096 60959 76.