Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа державної служби. Час “Ч”

Реформа державної служби. Час “Ч”

25 листопада 2015 року о 10:00 в агенції Укрінформ (вул. Богдана Хмельницького 8/16) відбудеться прес-брифінг на тему “Реформа державної служби. Час “Ч”. Експерти в сфері державного управління та публічної адміністрації презентують публічну заяву з вимогою ухвалити законопроект “Про державну службу” в цілому. Законопроект стоїть у порядку денному Верховної Ради на четвер, 26 листопада. Учасники заходу публічно розкажуть про всі підводні камені, які стоять на шляху ухвалення законопроекту, назвуть імена політиків та партій, які можуть спробувати саботувати старт реформи виконавчої влади через свої власні інтереси.

У заході візьмуть участь:

Костянтин Ващенко, голова Національного агентства України з питань державної служби.

Ігор Коліушко, голова правління Центру політико-правових реформ, головний експерт групи «Реформа публічної адміністрації» ініціативи Реанімаційний Пакет Реформ;

Альона Шкрум, народний депутат України, фракція «Батьківщина».

Денис Бродський, екс-голова НАДС, експерт ініціативи Реанімаційного Пакету Реформ;

Сергій Сорока, експерт громадянської платформи “Нова країна”.

Законопроектом №2490 “Про державну службу” передбачається створення правових передумов для підвищення престижності державної служби, врегулювання статусу державного службовця, рівного доступу до державної служби, запровадження прозорого механізму прийняття на державну службу, створення Комісії з питань вищого корпусу державної служби, введення в дію ефективного механізму запобігання корупції, а також підвищення рівня соціального та матеріального захисту державних службовців.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Андрій Андрушків – 096 609 5976.