Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Референдум від президента: чого очікувати від законопроєкту?

Референдум від президента: чого очікувати від законопроєкту?

11 червня о 14:00 в ІА УНІАН під час пресконференції «Референдум від Президента: чого очікувати від законопроєкту» українські та міжнародні експерти прокоментують основні положення проєкту Закону України «Про народовладдя через всеукраїнський референдум», поданого Президентом України 9 червня 2020 року як невідкладний.

У 2018 році попередній закон про всеукраїнський референдум Конституційний Суд України визнав неконституційним, а нового закону ухвалено не було. Відповідно, з того часу українці не могли реалізувати своє конституційне право на участь у референдумі. Після початку роботи Парламенту нового скликання у Верховній Раді України було створено робочу групу, яка розробила проєкт закону про всеукраїнський референдум, внесений Президентом 9 червня під назвою «Про народовладдя через всеукраїнський референдум».

Під час заходу експерти зупиняться на таких питаннях:

Місце проведення:  ІА УНІАН, м. Київ, вул. Хрещатик, 4

Дата та час: 11 червня 2020 року, 14:00 – 14:50

Учасники:

Модератор: Юлія Кириченко.

Акредитація представників ЗМІ за посиланням або зверніться до Мар’яни Добоні, менеджерки з комунікації Центру політико-правових реформ: 066-335-82-83, doboni@pravo.org.ua

Звертаємо увагу, що онлайн-трансляція заходу буде доступна за посиланням: https://www.unian.ua/static/press/live. Питання можна поставити за ел. поштою: presszal@unian.net (тема: «Питання на прес-конференцію 11.06 о 14:00), а також за телефоном прес-центру УНІАН (044) 498 07 64.

Цей захід організований Центром політико-правових реформ за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та британської допомоги від уряду Великої Британії у партнерстві з Громадянською мережею ОПОРА та Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ. Будь-які думки, висловлені під час заходу, належать учасникам заходу і не обов’язково відображають погляди IFES, USAID, урядів США або Великої Британії.