Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реанімаційний Пакет Реформ розпочинає інформаційно-навчальний проект: «Реформи мають значення»

Реанімаційний Пакет Реформ розпочинає інформаційно-навчальний проект: «Реформи мають значення»

Навчання буде складатися з десяти щомісячних семінарів для регіональних журналістів. Їх мета – підвищення рівня експертизи ЗМІ у темі реформ.

Кожен семінар буде тривати два дні. Серед спікерів навчальної програми – експерти РПР, урядовці, народні депутати, представники інших органів влади, дипломати. Також авторитетні журналісти національних медіа проведуть майстер-класи.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Організатори забезпечать учасників проживанням, харчуванням (кава-паузи та обід) та компенсують витрати на проїзд (поїздом: купе та плацкарт, «Інтерсіті» 2 клас та автобусом) за наявності оригіналів квитків.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ірини Соломко, керівника комунікаційного напрямку РПР, anirisol@gmail.com,+380956467173

Бажаючим взяти участь необхідно до 19.00 23 вересня заповнити гуглформу: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfkhTGqLYoa_oJC2v7D2t-9jk2hZdXvHD-xJ_ud8yi9chpE5w/viewform.

Про результати відбору буде повідомлено 26 вересня.

Захід проводиться за підтримки шведського уряду та Європейського Союзу у рамках проекту Посилення коаліції РПР, який впроваджується Центром демократії та верховенства права.

СЕМІНАР №1

Судова реформа: Старт чи фальстарт?

Дата проведення: 29-30 вересня

Теми: