Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реанімаційний Пакет Реформ презентує Регіональну співпрацю в Запоріжжі, Херсоні та Миколаєві!

Реанімаційний Пакет Реформ презентує Регіональну співпрацю в Запоріжжі, Херсоні та Миколаєві!

Представники коаліції “Реанімаційний Пакет Реформ” презентують Регіональну співпрацю РПР громадським організаціям у південних регіонах.

Ірина Соломко, керівник відділу комунікації та Іван Омелян, регіональний координатор РПР зустрінуться з громадськими активістами Запоріжжя, Херсона та Миколаєва.

Під час презентації представники Секретаріату РПР поділяться досвідом побудови найвпливовішої коаліції ГО в Україні та обговорять можливість створення такого об’єднання у південних регіонах.

Своєю презентацією РПР продовжує налагодження контакту з місцевими активістами з метою поширення практики єднання на прикладі РПР. Метою нового етапу регіональної роботи є сприяння утворенню та функціонуванню локальних ініціатив (коаліцій), імплементації та моніторингу впровадження реформ на місцях.

Головними завданнями в Регіональній співпраці РПР є наміри коаліції:

До обговорення запрошуємо громадських лідерів та активістів, а також представників соціально-відповідального бізнесу.

Зустрічі відбудуться в Запоріжжі 16 лютого з 10.00 до 16.00. В Херсоні та Миколаєві – 15 та 16 березня відповідно з 10.30 до 16.30.

Місце проведення буде повідомлене лише зареєстрованим учасникам.

Для реєстрації просимо заповнити форму за посиланням.