Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Політика національної пам’яті > RE:member Як домовитись з минулим? – Освітній семінар

RE:member Як домовитись з минулим? – Освітній семінар

Як працювати зі складними питаннями минулого? Хто має впливати на формування політики національної пам’яті? Яке порозуміння можливе на кордонах? Як поєднати розмаїття пам’яті у рамках країни? Навіщо молоді домовлятися із минулим своєї країни?

Центр досліджень визвольного руху спільно з Фондом Конрада Аденауера організовує 4-денний воркшоп для молоді. Ми розглянемо різні моделі роботи з колективною пам’яттю в країнах, які мають досвід тоталітаризму, поміркуємо, чому інститути національної пам’яті виникають лише у посттоталітарних державах та спробуємо віднайти нові формати роботи з минулим.

Програма воркшопу включатиме навчальні візити до різних установ та місць пам’яті у Києві.

Назва RE:member покликана зауважити, що кожен із нас включений до процесу формування національної пам’яті та впливає на те, які повідомлення будуть транслюватись у публічному просторі. Мета проекту — показати, що порозуміння можливе, а попит на нього формується знизу.

Хто може подавати заявки?

Студенти старших курсів, аспіранти, молоді випускники, громадські активісти. Вік: 19-35 років. Спеціальності: історики, політологи, соціологи, культурологи, філософи, релігієзнавці, філологи, журналісти, міжнародники, юристи, економісти, а також усі ті, хто працює з ініціативами у гуманітарній сфері, реалізовує проекти пов’язані з політикою та культурою національної пам’яті в Україні.

Для участі потрібно заповнити АНКЕТУ.

Дедлайн: 3 листопада 2018 року.

Дата воркшопу: 15-18 листопада 2018 року. Воркшоп завершиться відкритою міжнародною конференцією 19-20 листопада (Київ).

Організатори покривають транспортні витрати та забезпечують проживанням на час проведення заходів.