Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Публічні консультації в Парламенті: міжнародний досвід та перспективи для України

Публічні консультації в Парламенті: міжнародний досвід та перспективи для України

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проведе 22 жовтня 2021 року засідання круглого столу на тему: «Публічні консультації в Парламенті: міжнародний досвід та перспективи для України».

Під час засідання круглого столу за участі народних депутатів України, представників органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, громадськості, міжнародних інституцій, науковців планується ознайомитись з досвідом проведення публічних консультацій іноземними парламентами та обговорити можливі шляхи імплементації відповідного досвіду у Верховній Раді України в рамках підготовки до другого читання проекту Закону України «Про публічні консультації» (реєстр. № 4254).

Засідання круглого столу відбудеться 22 жовтня 2021 року о 14:00 за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 49А, івент-простір INVERIA з можливістю підключення на платформі ZOOM. Початок реєстрації о 13:00, перед початком заходу учасники повинні будуть здати експрес тест на антиген до коронавірусу SARS-CoV-2 (проводиться безкоштовно).

Контактна особа щодо організації засідання круглого столу – головний консультант секретаріату Комітету Ірина Ляшко (конт. тел.: 255-25-33, e-mail: liashko-i@rada.gov.ua).

Захід відбудеться за сприяння та підтримки Національного демократичного інституту (NDI) та Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні.