Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Публічні консультації щодо змін до Конституції України

Публічні консультації щодо змін до Конституції України

Парламентська експертна робоча група з питань конституційного реформування та міжфракційне об’єднання “За конституційну реформу та ефективну владу” в партнерстві з Центром політико-правових реформ, Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ і Всеукраїнською ініціативою “Активна Громада” від Інституту “Республіка” за підтримки Національного Демократичного Інституту та завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошують проведення серії публічних консультацій щодо змін до Конституції України.
Мета публічних консультацій: створити простір для збору думок від представників депутатського корпусу, політичних партій, громадських та наукових кіл щодо конституційних проблем (зокрема, розподіл повноважень різних гілок влади: виконавчої, судової та законодавчої) для створення Зеленої книги конституційної реформи (опису проблем конституційного регулювання).
Надалі на основі результатів даних консультацій відбудеться наступна частина конституційного процесу – розробка Білої книги (запропоновані варіанти вирішення проблем, що зафіксовані в Зеленій книзі) та наступні серії консультацій, результати яких стануть основою майбутнього комплексного законопроекту.

З ким консультуються?

Про що консультуються?
Проведення публічних консультацій передбачає вивчення та оцінку позицій зацікавлених сторін щодо основних проблем у сфері Конституції.
Коли та з яких тем проходитимуть консультації?
Усі консультації відбуватимуться на платформі ZOOM та охоплять усі регіони України протягом листопада – грудня 2021 року.

Консультації відбуватимуться з 15:30 до 18:00 за таким графіком:

Реєстрація за посиланням.
Інші деталі консультації можна побачити в консультаційному документі.
Дедлайн реєстрації: за добу до дати консультації – 16:00 8, 14, 28 листопада та 7, 13 грудня. Після реєстрації організатори надішлють учасникам лист-запрошення з посиланням на подію в ZOOM.
Організатори також залишають за собою право відмовити в участі, якщо зареєстрованих буде понад 120 осіб. За додатковими питаннями звертайтесь до Інни Душки, організаторки подій Інституту “Республіка”, ВІ “Активна Громада”: 096-172-40-18