Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа системи охорони здоров'я > Публічне обговорення на тему: “Як реалізувати урядові ініціативи щодо покращення доступу до ліків?”

Публічне обговорення на тему: “Як реалізувати урядові ініціативи щодо покращення доступу до ліків?”

Запрошуємо вас взяти участь у публічному обговоренні на тему: “Як реалізувати урядові ініціативи щодо покращення доступу до ліків?”. Дискусія  відбудеться 24 листопада о 17:00 в офісі РПР, за адресою вул. Ольгинська, 6, 2 поверх, оф. 21.

Системні зміни, що заплановані в охороні здоров’я, з 2017 року мають на меті покращити доступ громадян до медичної допомоги. На зміну утопічній “безкоштовній медицині” повинен з’явитись гарантований державою пакет медичних послуг, до якого входитимуть, серед іншого, і медикаменти, що необхідні для профілактики і лікування найбільш поширених хвороб (серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми і цукрового діабету). Згідно з ухваленими Поставами Кабміну, забезпечення медикаментами відбуватиметься коштом державного бюджету, за допомогою механізму реімбурсації. РЕІМБУРСАЦІЯ (англ. reimbursement — виплата компенсацій). Цінова політика щодо пропонованих препаратів визначатиметься референтним ціноутворенням.

Нещодавно Кабінет Міністрів прийняв дві постанови: “Про державне регулювання цін на лікарські засоби”  і “Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів”.

Спікери:

Запрошуємо до дискусії усіх зацікавлених у системних змінах в охороні здоров’я.

Додаткова інформація:

Олександр Ябчанка, менеджер групи Медична реформа РПР

067 6743944