Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Публічне обговорення щодо Концепції реформи парламентаризму

Публічне обговорення щодо Концепції реформи парламентаризму

Парламент є одним із ключових інститутів влади в Україні, але його належне функціонування вимагає проведення комплексної реформи парламентаризму з метою інституційного зміцнення Верховної Ради України. Бачення громадянського суспільства щодо того, як повинно виглядати парламентське врядування майбутньої України викладена у проєкті Концепції реформи парламентаризму (підготовлена ЦППР).
Наступним важливим кроком для узгодження цього документу є представлення та обговорення цього бачення із громадськістю.
Довіра українців до Парламенту є традиційно найнижчою серед основних інститутів влади. Згідно з опитуванням Національного Демократичного Інституту (NDI) у 2022 році, всього 29% громадян зазначили, що довіряють Верховній Раді України.
Зареєструватися можна за посиланням: https://bit.ly/publichne_obgovorennya
Мета публічного обговорення: презентація та обговорення Концепції реформи парламентаризму в контексті відновлення України, підготовленої експертами Центру політико-правових реформ (ЦППР), та отримання пропозицій громадян щодо її змісту. Фіналізований документ з результатами пропозицій експертів буде включено до документа «Бачення України – 2030» у розділі «Інституційна організація публічної влади».
З ким консультуються?
Запрошуємо усіх зацікавлених долучитися до заходу!