Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Публічне обговорення: “Концепція конституційної реформи”

Публічне обговорення: “Концепція конституційної реформи”

Після перемоги в України зʼявиться потреба проведення всеохоплюючої конституційної реформи, яка відображатиме новітні реалії державотворчих процесів. Під час воєнного стану зміни до Конституції неможливі. Проте ми можемо виграти час та напрацювати концепцію реформування уже сьогодні.

Тому запрошуємо долучитись до публічного обговорення та запропонувати ідеї щодо концепції конституційної реформи.

Формат: онлайн
Коли: 17 лютого (п’ятниця), 10:00-12:00

Нагадуємо, що наразі команда ЦППР працює над реалізацією проєкту «Україна після перемоги: підготовка і комунікація реформ для реалізації “Бачення України — 2030”». Цей захід стане початком публічного обговорення напрацьованих документів щодо реформування у різних сферах.

Не втрачайте можливість взяти участь у розбудові країни!
Реєстрація за посиланням.

Захід організовують Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ разом з Центром політико-правових реформ за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в межах проєкту «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), який реалізує Національний Демократичний Інститут. Думки, висловлені під час заходу, належать авторам та учасникам і не обов’язково відображають погляди USAID. 

Видання та презентація матеріалів стали можливими завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в рамках проекту «Україна після перемоги: підготовка і комунікація реформ для реалізації “Бачення України — 2030”», який виконує Центр політико-правових реформ. Погляди, висловлені в публікаціях та під час обговорень, належать авторам і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.