Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Публічна дискусія “Євромапа України. Де в рейтингу європейської інтеграції областей Запоріжжя?”

Публічна дискусія “Євромапа України. Де в рейтингу європейської інтеграції областей Запоріжжя?”

Центр «Нова Європа» запрошує на публічну дискусію у Запоріжжі «Євромапа України. Де в рейтингу європейської інтеграції областей Запоріжжя?».

На заході буде презентовано короткий аналітичний документ (резюме), у якому висвітлені досягнення та слабкі місця Запоріжжя у галузі європейської інтеграції.

Резюме є стислою версією великого унікального дослідження ЦНЄ «Євромапа України: рейтинг європейської інтеграції областей», підготовленого аналітиками центру у співпраці з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

«Євромапа» є першим всеохопним дослідженням поступу України на шляху до євроінтеграції. Це рейтинг областей України, складений на основі відповідності до 34 індикаторів у 8 сферах, які найбільш виразно відображають динаміку зближення окремих регіонів країни з ЄС.

Захід відбудеться 11 лютого в конференц-залі готелю “Intourist” (за адресою пр-т Соборний, 135, м. Запоріяжжя) та триватиме з 11.00 до 12.30. Початок реєстрації о 10.30.

Під час заходу ви дізнаєтесь:

Спікери заходу:

• Сергій СОЛОДКИЙ, Перший заступник директора Центру «Нова Європа»
• Дарія ГАЙДАЙ, Радниця Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції
• Артур БОЙКО, Керівник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної
діяльності Запорізької обласної державної адміністрації
• Денис КОРОТЕНКО, Голова Широківської об’єднаної територіальної громади
• Аскад АШУРБЕКОВ, Політичний експерт, соціолог
• Олеся КРАМАРЕНКО, Директорка громадської організації «Дзига»

Для участі у заході просимо зареєструватись за посиланням http://bit.ly/registrationZaporizhzhia

Захід підготовлений Центром «Нова Європа» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact Ukraine. Захід є винятковою відповідальністю Pact та Центру «Нова Європа» i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.