Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Про що домовились у Брюсселі: Підсумки РПР

Про що домовились у Брюсселі: Підсумки РПР

10 березня о 10:00 в офісі Реанімаційного Пакету Реформ, за адресою вул. Ольгинська, 6, офіс 21, відбудеться медіа сніданок за результатами поїздки представників громадськості на “Український тиждень” до Європарламенту на тему “Про що домовились у Брюсселі: Підсумки РПР”.

Минулого тижня вперше в історії Європарламенту відбувався “Український тиждень”, де законотворці України та ЄС обговорювали як удосконалити український парламентаризм. На офіційні заходи було запрошено не лише депутатів Верховної Ради України, а й експертів від громадськості. Крім засідань у Європарламенті, експерти ГО-учасниць РПР присвятили час зустрічам з європейськими чиновниками та експертами з метою проговорити співпрацю у реформуванні ключових сфер реформування, зокрема, це судова реформа, антикорупція, реформа державної служби, виборча реформа, візова лібералізація. Також представники РПР спільно з європейцями провели сесію щодо протидії російської пропаганди.

Які пріоритети було винесено на пленарні засідання? Що в ЄС думають про українське питання? Та що представникам РПР вдалось донести європейцям?

Спікери:

Примітно, що захід відбудеться якраз у річницю створення Реанімаційного Пакету Реформ. За цей час громадська коаліція здобула авторитет не лише серед політичної та медіа спільноти, а також й серед міжнародних стейкхолдерів. Поїздка до Європарламенту і зустрічі з європейськими високопосадовцями є цьому доказом.

Реєстрація за посиланням.

За детальнішою інформацією:
Тетяна Кириленко – 050 97 93 596

Cover photo:  © Ganna Bazilo – EP – All rights reserved