Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Пріоритети реформ в Україні: що думає Одеса?

Пріоритети реформ в Україні: що думає Одеса?

13 травня з 13:00 до 16:00 в Одесі відбудеться регіональне обговорення проектів Принципів пріоритетних реформ в Україні від громадянського суспільства («Принципів Торонто») та галузевих бріфів, що їх супроводжують.

Дискусія стосуватиметься проекту Принципів пріоритетних реформ в Україні від громадянського суспільства, а також наступних галузей: захист і розвиток громадянського суспільства, антикорупційна реформа, економічний розвиток.

До висловлення пропозицій запрошуються профільні експерти громадських організацій, представники приватного сектору, аналітичних центрів, наукових шкіл, фахових асоціацій, органів місцевого самоврядування та активні громадяни.

Що? Публічна дискусія «Принципи пріоритетних реформ в Україні від громадянського суспільства («Принципи Торонто»)».

Де? м. Одеса. Місце проведення дискусії буде повідомлено підтвердженим учасникам після онлайн-реєстрації.

Коли? 13 травня, 13:00 – 16:00.

Спікери:

Модератор: Василь Бабич, керівник міжнародного відділу РПР

Обов’язкова реєстрація відкрита до 10 травня, 11:00 за посиланнямПідтвердження участі з локацією заходу надійде на Ваш e-mail 10 травня до кінця дня.

Учасникам з південного і центрального макрорегіону (Одеська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Кіровоградська, Вінницька, Черкаська області) є можливість відшкодувати кошти за проїзд, за умови надання квитка, паспорту та ІПН). Обмеження щодо компенсації: організатори можуть компенсувати витрати лише на такі види транспорту: рейсовий автобус, Інтерсіті 2-й клас, плацкарт.

Проекти документів підготовлені Робочою групою громадянського суспільства за координації Реанімаційного Проекту Реформ. Фіналізовані документи будуть презентовані в рамках третьої Конференції з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference), яка проводиться урядом Канади та урядом України у Торонто 2-4 липня за участі 300 учасників, включно з: міжнародними партнерами України, представниками  влади та громадянського суспільства, приватного сектору та аналітичних центрів.

Додаткова інформація

«Принципи Торонто» – це підсумковий документ, розроблений на основі тематичних бріфів, з переліком  пріоритетних завдань на наступні 5 років у ключових сферах реформування.

Бріфи – це низка галузевих аналітичних документів, підготовлених експертами громадянського суспільства, де окреслено основні досягнення, виклики та подальші кроки для реформування провідних  сфер суспільного життя.

Ознайомитися з усіма проектами галузевих бріфів та Принципів Торонто та надати свої попередні зауваження можна за посиланням тут.

Контактна особа: Георгій Бушуєв, менеджер міжнародних відносин РПР, email: georgebushuev@outlook.com, тел. +38098-209-07-59.