Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Пріоритети реформ в Україні: що думає Львів?

Пріоритети реформ в Україні: що думає Львів?

15 травня з 13:00 до 16:30 у Львові відбудеться регіональне обговорення проектів Принципів пріоритетних реформ в Україні від громадянського суспільства («Принципів Торонто») та галузевих бріфів, що їх супроводжують.

Дискусія стосуватиметься проекту «Принципів пріоритетних реформ в Україні» від громадянського суспільства, а також наступних галузей:

До висловлення пропозицій запрошуються профільні експерти громадських організацій, представники приватного сектору, аналітичних центрів, наукових шкіл, фахових асоціацій, органів місцевого самоврядування та активні громадяни.

Що? Публічна дискусія «Принципи пріоритетних реформ в Україні від громадянського суспільства («Принципи Торонто»)».

Де? м. Львів. Місце проведення дискусії буде повідомлено підтвердженим учасникам після онлайн-реєстрації.

Коли? 15 травня, 13:00 – 16:30.

Спікери:

Модератор: Василь Бабич, керівник міжнародного відділу Реанімаційного Пакету Реформ

Обов’язкова реєстрація відкрита до 14 травня, 15:00 за посиланнямПідтвердження участі з локацією заходу надійде на Ваш e-mail 14 травня до кінця дня.

Учасникам із західного макрорегіону (Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Чернівецька, Закарпатська, Хмельницька, Рівненська, Волинська області) є можливість відшкодувати кошти за проїзд за умови надання оригіналу квитка і паспорту). Обмеження щодо компенсації: організатори можуть компенсувати витрати лише на такі види транспорту: рейсовий автобус, потяг Інтерсіті 2-й клас, плацкарт.

Проекти документів підготовлені Робочою групою громадянського суспільства за координації Реанімаційного Проекту Реформ. Фіналізовані документи будуть презентовані в рамках третьої Конференції з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference), яка проводиться урядом Канади та урядом України у Торонто 2-4 липня за участі 300 учасників, включно з: міжнародними партнерами України, представниками  влади та громадянського суспільства, приватного сектору та аналітичних центрів.

Додаткова інформація

«Принципи Торонто» – це підсумковий документ, розроблений на основі тематичних бріфів, з переліком  пріоритетних завдань на наступні 5 років у ключових сферах реформування.

Бріфи – це низка галузевих аналітичних документів, підготовлених експертами громадянського суспільства, де окреслено основні досягнення, виклики та подальші кроки для реформування провідних  сфер суспільного життя.

Ознайомитися з усіма проектами галузевих бріфів та Принципів Торонто та надати свої попередні зауваження можна за посиланням тут.

Контактна особа в Києві: Георгій Бушуєв, менеджер міжнародних відносин РПР, email: georgebushuev@outlook.com, тел. +38098-209-07-59.