Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Антикорупційна реформа > Пріоритети реформ в Україні: що думає Харків?

Пріоритети реформ в Україні: що думає Харків?

7 травня з 13:00 по 16:00 у Харкові відбудеться регіональний етап обговорення проектів Принципів пріоритетних реформ в Україні від громадянського суспільства («Принципів Торонто») та галузевих бріфів, що їх супроводжують.

Дискусія стосуватиметься проекту Принципів пріоритетних реформ в Україні від громадянського суспільства, а також наступних галузей:

До висловлення своїх пропозицій запрошуються профільні експерти громадських організацій, представники приватного сектору, аналітичних центрів, наукових шкіл, фахових асоціацій, органів місцевого самоврядування та активні громадяни.

Що? Публічна дискусія «Принципи пріоритетних реформ в Україні від громадянського суспільства («Принципи Торонто»)»
Де? Харків. Місце проведення дискусії буде повідомлено підтвердженим учасникам після онлайн-реєстрації.
Коли? 7 травня, 13:00 – 16:00

Спікери:

Обовязкова реєстрація відкрита до 03 травня 11:00 за посиланням. Підтвердження участі із локацією заходу надійне на ваш email 3 травня до кінця дня.

Проекти документів підготовлені Робочою групою громадянського суспільства за координації Реанімаційного Проекту Реформ. Фіналізовані документи будуть презентовані в рамках третьої Конференції з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference), яка проводиться урядом Канади та урядом України у Торонто 2-4 липня за участі 300 учасників, включно з міжнародними партнерами України, представниками  влади, громадянського суспільства, приватного сектору та аналітичних центрів.

«Принципи Торонто» – це підсумковий документ, розроблений на основі тематичних бріфів, з переліком  пріоритетних завдань на наступні 5 років у ключових сферах реформування.

Бріфи – це низка галузевих аналітичних документів, підготовлених експертами громадянського суспільства, де окреслено основні досягнення, виклики та подальші кроки для реформування провідних  сфер суспільного життя.

Ознайомитися з усіма проектами галузевих бріфів та Принципів Торонто та надати свої попередні зауваження можна за посиланнями нижче.

Контактна особа: Георгій Бушуєв, РПР, email: georgebushuev@outlook.com, тел. +38098-209-07-59.