Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Пріоритети Міністерства охорони здоров’я на 2021-2022 роки: чого очікують громадяни та медична спільнота?

Пріоритети Міністерства охорони здоров’я на 2021-2022 роки: чого очікують громадяни та медична спільнота?

10 березня з 11:00 до 13:00 Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ організовує публічне обговорення “Пріоритети Міністерства охорони здоров’я України на 2021-2022 роки: чого очікують громадяни та медична спільнота?” в онлайн-форматі.

Метою публічних обговорень є сприяння відкритому інклюзивному діалогу між громадянами та урядом, формування культури проведення публічних консультацій щодо визначення пріоритетів та цілей політики урядової політики.

Питання для обговорення:

Формат публічного обговорення передбачає презентації від представників міністерства та експертів, і також модеровану дискусію усіх учасників в малих групах для напрацювання рекомендацій. 

Рекомендації обговорень будуть передані Міністерству для врахування в документах планування і реалізації політики, тому Ваша участь є важливою! 

Попередня програма обговорення знаходиться за посиланням

Реєстрація учасників за посиланням

Контактна особа: Юрій Микитюк, менеджер адвокації Коаліції РПР, 

 тел. 099 326 2977, yurii.mykytiuk@rpr.org.ua

Це публічне обговорення організовано Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ разом з Інститутом “Республіка” за сприяння Національного Демократичного Інституту та завдяки щедрій підтримці британського народу через Фонд розвитку ефективного врядування Сполученого Королівства.